Pierwszą swoją imprezę miałem przyjemność zagrać w 2009 roku. Miał być to jednorazowy występ dla pary znajomych, jednak ja, jak to ja, wciągnąłem się w to niesamowicie.

Pomysł był, więc trzeba było go tylko w pełni zrealizować. I tak, od 2010 roku zajmuję się profesjonalną obsługą muzyczną imprez. Przez ten czas, miałem okazję zagrać na kilkunastu weselach, przyjęciach urodzinowych, balach karnawałowych, gimnazjalnych, sylwestrach, bankietach firmowych i wielu innych eventach.

Moje usługi, to jednak nie tylko muzyka. Oferuję także prowadzenie imprez na jakich gram w taki sposób, jaki tylko życza sobie klienci. Mogę mówić dużo, mogę mówić mało. W zależności od gustu. Dbam jednak o to, by nie mieć przed sobą pustego parkietu, a osób bawiących się do muzyki jaką puszczam było jak najwięcej.

Jaką muzykę gram? Każdą. Moja przewaga nad wszystkimi zespołami muzycznymi polega na tym, że mogę zagrać praktycznie wszystko, czego sobie goście zażyczą i to na dodatek w oryginalnych wersjach, bez przeróbek. Jestem otwarty na wszelkie propozycję i chętnie wysłuchuję gustów i oczekiwań klienta.